Vdýchnite život Vašim spomienkam

Mnohí z nás si už nevedia predstaviť svoj deň bez fotografie. Svoje mobily a fotoaparáty máme vždy po ruke, preto si dokážeme najdôležitejšie momenty dňa zaznamenať už za pár sekúnd. Sú to často fotografie s rodinou, či priateľmi, fotografie našich domácich miláčikov alebo výtvory, ktoré sa nám podaria v kuchyni, či v práci... Nech je to čokoľvek, každá z tých fotiek pre nás niečo znamená. Máme ich plné telefóny, pamäťové karty, ale keď sa nimi chceme pochváliť návšteve a kamarátom, nie sú po ruke. Prišiel čas to zmeniť.
Možností je samozrejme hneď niekoľko, my ale volíme starú dobrú klasiku, akurát v modernom šate. Reč je o v kvalitnom drevenom fotoalbume, ktorý vydrží niekoľko generácií. Pýtate sa, či to nie je out? Určite nie. Veď si len spomeňte s akou radosťou ste obzerali staré fotky v albumoch u kamošov, kamošiek... nových frajerov, frajeriek Alebo fotografie vašich predkov. Boli to vždy výnimočné momenty, ktoré ulahodili našim očiam aj srdiečku. Dnes je tých fotiek možno viac, ale stále nestratili svoj význam, práve naopak.
A čo tak pridaná hodnota v podobe možnosti dopísania myšlienok a spomienok, ktoré fotku charakterizujú? To znie ešte lepšie. Naše deti a vnúčatá si tak budú môcť hrdo prezerať fotografie z minulosti s rukopisom svojich predkov, ktoré rokmi nadobudnú nenahraditeľný význam. Doplňme ich ešte kresbami a výstrižkami a vytvorte tak dokonalý „stroj času“.


Je ten správny čas

Meníme sa rýchlo, sťahujeme sa, prichádzajú noví členovia rodiny, stále sa v našich životoch objavujú nové momenty, ktoré si zaznamenávame, ale spomienka na ne v tomto hektickom živote rýchlo vyprchá. Je čas vziať do rúk fotoalbum a v spoločnosti najbližších si na tie chvíle zaspomínať.
Mnohí sme kvôli pandémii na dlhšiu dobu uviazli v našich domovoch a hľadáme spôsob, ako využiť čas efektívne. Čo tak prehrabať sa v mobiloch, počítačoch a USBčkach a povyberať si fotky, na ktoré spomíname s radosťou a úsmevom na tvári? Spojíme tak príjemné s užitočným a okrem toho, že potešíme seba a svoju rodinu, môžeme získať skvelú inšpiráciu na obdarovanie blízkych.


A aký fotoalbum si zvoliť?

Určite budete s nami súhlasiť, že v jednoduchosti je krása. Mal by to byť fotoalbum, ktorý sa hodí do každej miestnosti, na každú poličku, do každej knižnice... Fotoalbum, ktorý bude vyzerať presne podľa našich predstáv, s motívom, ktorý nás charakterizuje. Či taký vôbec existuje? Môžeme Vás ubezpečiť, že áno. My ho pre Vás s najväčšiu radosťou vyrobíme.V našej drevenej dielničke vytvárame fotoalbumy na mieru, podľa priania zákazníkov. Vyrobíme pre Vás fotoalbum, ktorý budete hrdo ukazovať každej návšteve. Vzor je len na Vás, celý album je možné „ušiť“ na mieru. 

Späť do obchodu